Funpark Žirafa Čestlice

Nevíte co dělat s dětmi když počasí nepřeje? Zkuste zajít do Funparku Žirafa v Čestlicích. Krásný dětský zábavní park se spoustou atrakcí a zábavy. A to i pro nejmenší.

Při vstupu do parku zaplatíte celodenní vstupné a dostanete na ruku pásku. Můžete z parku libovolně odcházet (například domů na oběd nebo spánek) a zase se později vrátit. Děti do jednoho roku vstupné neplatí, což mě potěšilo, protože jsem to ani nikde na jejich stránkách napsané neviděla. Jinak doprovod má vstup za 50 Kč a dítě 1-15 let za 250 Kč (v happy hours za 150 Kč a při koupi vstupenek online ještě dalších 10% sleva).

V parku je strašně moc atrakcí pro malé i větší, vyhrála si tam i moje desetiměsíční dcera. Té se nejvíc líbilo například v bazénku s míčky, prolejzala skrz různé tunely a domečky, s pomocí se houpala na houpačkách a hlavně mohla všude lézt a objevovat neobjevené, což jí bavilo úplně nejvíc :)

Pro trochu větší děti je tam samozřejmě atrakcí víc. Od trampolíny, kolotočů všeho druhu, skákacího hradu až po obrovskou prolejzačku s lanovým tunelem, skluzavkami a několika děly na pěnové míčky, autodromu, velkého letadla s klouzačkou, boby, velkého točícího se medvěda a chobotnici, na které si děti mohou vlézt a dalších několik nepojmenovatelných atrakcí. V létě je venku i velké dětské hřiště, ale tam jsme pochopitelně teď v zimě nebyli :) . Po dětském hřišti jsou rozmístěné i různé interaktivní hry na motoriku a zrcadla, ve kterých se děti tak rády prohlížejí.  Všechno je tam navíc krásně barevný a hrozně roztomilý :) Musím říct, že jsme tam statečně unavili tři děti i nás dospělý :)

Park je pomyslně rozdělen do několika částí. Když projdete vstupní recepcí, dostanete se k šatně a ke skříňkám, kde si můžete uzamknout své věci. Vedle skříněk jsou toalety, včetně těch dětských (malých) a přebalovacího stolu. V další částí je gró celého parku – tedy velké hrací hřiště, kam se chodí bez bot. Celá podlaha je pokrytá pěnovými puzzlemi, takže je hezky měkká. Ihned vedle dětského hřiště je samoobslužná restaurace. U restaurace jsou masážní křesla pro unavené rodiče :) . Podél ohraničeného hřiště jsou stolky, u kterých mohou rodiče sedět, popíjet kafe a koukat na své hrající si děti. Ještě jsou nějaké atrakce v prvním patře, včetně 4D kina, ale tam jsme už nedošli.

Při odchodu narazíte na fikaně umístěný obchod Bambule, takže pokud nechcete dále sáhnout do peněženky, radši utíkejte rychle ven :)

 

 

 

 

 

Facebook Comments