O blogu

Ahoj! Jsem ráda, že jste si našli cestu na můj blog a pevně věřím, že v něm najdete i inspiraci pro své vlastní zážitky :)

Cestování a poznávání nových míst patřilo vždy k mým oblíbeným činnostem, o to více od té doby co jsem se svou dcerou na rodičovské dovolené a mám tak více času na jiné aktivity než je chození do práce. Zároveň tak však hledám útěk ze stereotypu v péči o malé dítě a role kuchařky a uklízečky :)

Jelikož jsem teď nejen máma, co věčně drandí s kočárkem, ale také sestra ségry, která se pohybuje na invalidním vozíku a v neposlední řadě panička krásnýho pětadvacetikilovýho psa, kterého jen tak do žádné příruční tašky přes rameno nezabalím, jsem zvyklá cesty dopředu alespoň trochu plánovat a promýšlet, abychom pak najednou nezjistili, že sem mají psi vstup zakázán a tady je tolik schodů, že se dál v žádném případě nedostaneme. Ikdyž i to se občas stane.

Již dlouho jsem se zamýšlela nad tím založit blog, ve kterém se podělím o své zážitky a zároveň tím nabídnu jakousi inspiraci pro ty, kteří se chtějí někam vydat a třeba úplně neví kam.

Tadáá, blog je na světě a vy můžete nasávat atmosféru z výletů a třeba přemýšlet o tom, co o víkendu podniknete :)

Facebook Comments